sobota, 4 lutego 2012

Pierwszy raz ;)

Dzisiaj pierwszy post, więc muszą  pojawić się podstawowe informacje i wyjaśnienia: kto, dla kogo, o kim, dlaczego i jak często...

KTO?: Kasandra i Esteban.
Kasandra
- chyba trochę powściągliwa miłośniczka mody, blogów modowych i perfum. Początkująca stylistka. Lat 25;) Ceni klasykę i harmonię w modzie.

Esteban - szalony, ekspresyjny i unikający prostych rozwiązań. Na blogu chce przemycić te szalone drobiazgi, które Kasandra "przez przypadek" mogłaby pominąć. Lat 25.

DLA KOGO?: Dla miłośników mody, a także dla ludzi którzy nie do końca potrafią dobrać ubrania do siebie, do swojej figury... Dla kobiet i mężczyzn! Dla tych którzy mają jakieś modowo-stylizacyjne problemy. Podpowiemy, poprawimy i doradzimy:)

O KIM?: Blog ściśle związany z modą:) Skupimy się na stylizacjach znanych osób ze świata muzyki czy filmu, a także naszych blogerach i blogerkach. Zamieścimy też nasze propozycje ciekawych setów. Chętnie też zamieścimy Wasze stylizacje z adnotacjami co byśmy zmienili (o ile coś trzeba zmieniać). Bez złośliwości. Konkretnie i mamy nadzieje, że celnie.Wysyłajcie więc zdjęcia na maila: sophia.barsara@vp.pl

DLACZEGO?: Bo moda jest czymś co nas pasjonuje i sprawia, że możemy czuć się lepiej. Pozwala na ukazanie siebie i swojego charakteru:) To idealny sposób na odreagowanie i odstresowanie. Postaramy się was tym "zarazić":)

JAK CZĘSTO?: Notki zamieszczać będziemy tak często jak tylko się da. Liczymy też na Wasze stylizacje. Im będzie ich więcej, tym więcej postów się pojawi:)

Chętnie nawiążemy też współprace z innymi kreatywnymi osobami. czekamy na Wasze pomysły. Co byście chcieli tu zobaczyć? Czego brakuje w polskiej blogowej społeczności modowej? :))

Do dzieła:)

Niebawem 1 stylizacja: Kamili Zdziebko

 
1 komentarz:

 1. bardzo ciekawie się zapowiada ;P
  powodzenia! ;*

  dorzucam do obserwowanych :P

  zapraszam:
  http://mystiskfashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń